PIDI TOUR 2008

V novembri sa opäť vyberieme na výlet do Čiech, kde odohráme dva koncerty. Jeden v Opave, druhý v Ostrave. Viac sa dozviete na našom myspacei alebo v programe.


Do tretice všetko dobré

Po tretí krát v našej histórii nás čaká koncert v A4 nultom priestore. Viac info na www.a4.sk


Izidor

Chvostik sa vám veľmi ospravedlňuje, že tak neskoro (skôr si to neuvedomil, lebo je trulo) vám oznamujeme, že v júni 2007 sme robili filmovú hudbu do filmu "Izidor" nášho kamaráta Andreja Kolenčíka. Film si môžete pozrieť na jeho stránke... www.kolencik.org/sk/gallery/12/foto/7


Fotky z Prahy

Na stránku pribudli fotky z koncertu na Alternatíve. Ak ste tam neboli, alebo aj keď ste tam boli, môžte si ich pozrieť tu.


Tucan na myspace.com

Založili sme si profile na myspace. Zatiaľ tam moc nič nieje, ale časom tam začne toho pribúdať. Ak ho máte záujem vidieť tak si pozrite myspace.com/medzizubami.


Nová stránka

Novú stránku opäť nadizajnoval Chvostík a naprogramoval spolu s kamarátom Igorkom Rjabininom. Okrem nového designu pribudli fotky z krstu nášho CD, z nahrávania nášho CD a z Levoče (Génius loci). Ak si na nej všimnete nejakú chybu, prosím pošlite nám email.


Dôležitá informácia ohľadom CD!

Napadlo nám to trochu neskoro, ale aj tak. Ak máte záujem o naše jediné CD "Medzi Zubami", môžte si ho zakúpiť v sieti Dr.Horak (hudba.info), DVD Arena (dvdarena.sk), alebo na našich koncertoch.